Schedule & Results, Boys Tier 2 (Seeded) Rep (Kitchener Minor Hockey)

PrintCategory Schedule & Results
Filter Opponents:
Game #DateTimeTeamOpponentVenueScoreResult
Sep 27 20209:45 AM-10:45 AMU13 (2008) Team AU13 (2008) Team BActiva Sportsplex - PJD
Sep 27 20203:00 PM-4:00 PMU14 (2007) Team AU14 (2007) Team BActiva Sportsplex - Alumni
Sep 27 20204:15 PM-5:15 PMU15 (2006) Team AU15 (2006) Team BActiva Sportsplex - Alumni
Sep 27 20205:30 PM-6:30 PMU16 (2005) Team BU16 (2005) Team AActiva Sportsplex - Alumni
Sep 27 20206:45 PM-7:45 PMU18 (2004-2003) Team AU18 (2004-2003) Team BActiva Sportsplex - Alumni
Oct 03 202010:15 AM-11:15 AMU10 (2011) Team AU10 (2011) Team BKiwanis Arena
Oct 03 20203:15 PM-4:15 PMU11 (2010) Team AU11 (2010) Team BSportsworld - Practice
Oct 03 20204:30 PM-5:30 PMU13 (2008) Team BU13 (2008) Team ASportsworld - Practice
Oct 03 20207:45 PM-8:45 PMU14 (2007) Team BU14 (2007) Team AKinsmen Arena
Oct 04 202012:45 PM-1:45 PMU10 (2011) Team BU10 (2011) Team ASportsworld - Practice
Oct 04 20201:15 PM-2:15 PMU13 (2008) Team AU13 (2008) Team BActiva Sportsplex - PJD
Oct 04 20201:30 PM-2:30 PMU12 (2009) Team BU12 (2009) Team ASportsworld - Gay Lea Arena
Oct 04 20202:30 PM-3:30 PMU14 (2007) Team AU14 (2007) Team BActiva Sportsplex - PJD
Oct 04 20203:15 PM-4:15 PMU11 (2010) Team BU11 (2010) Team ASportsworld - Practice
Oct 04 20209:00 PM-10:00 PMU18 (2004-2003) Team BU18 (2004-2003) Team AKinsmen Arena
Oct 06 20207:45 PM-8:45 PMU15 (2006) Team BU15 (2006) Team AActiva Sportsplex - PJD
Oct 07 20209:00 PM-10:00 PMU16 (2005) Team AU16 (2005) Team BActiva Sportsplex - PJD
Oct 09 20209:00 PM-10:00 PMU18 Non-Body Checking Red Team B (2004-2003)U18 Non-Body Checking Red Team A (2004-2003)Sportsworld - Gay Lea Arena
Oct 10 202012:45 PM-1:45 PMU12 (2009) Team AU12 (2009) Team BSportsworld - Practice
Oct 10 20205:15 PM-6:15 PMU11 (2010) Team BU11 (2010) Team AKinsmen Arena
Oct 10 20208:15 PM-9:15 PMU18 Non-Body Checking Blue Team B (2004-2003)U18 Non-Body Checking Blue Team A (2004-2003)Activa Sportsplex - Alumni
Oct 11 202012:00 PM-1:00 PMU13 (2008) Team AU13 (2008) Team BActiva Sportsplex - PJD
Oct 11 20202:30 PM-3:30 PMU14 (2007) Team AU14 (2007) Team BActiva Sportsplex - PJD
Oct 11 20203:15 PM-4:15 PMU10 (2011) Team AU10 (2011) Team BKiwanis Arena
Oct 11 20205:15 PM-6:15 PMU11 (2010) Team AU11 (2010) Team BKinsmen Arena
Oct 14 20207:45 PM-8:45 PMU15 (2006) Team AU15 (2006) Team BActiva Sportsplex - PJD
Oct 17 20203:15 PM-4:15 PMU12 (2009) Team AU12 (2009) Team BSportsworld - Practice
Oct 17 20208:15 PM-9:15 PMU18 Non-Body Checking Blue Team A (2004-2003)U18 Non-Body Checking Blue Team B (2004-2003)Activa Sportsplex - Alumni
Oct 18 202012:00 PM-1:00 PMU13 (2008) Team AU13 (2008) Team BActiva Sportsplex - PJD
Oct 18 20201:15 PM-2:15 PMU14 (2007) Team AU14 (2007) Team BActiva Sportsplex - PJD
Oct 18 20201:30 PM-2:30 PMU10 (2011) Team AU10 (2011) Team BKinsmen Arena
Oct 18 20208:45 PM-9:45 PMU18 (2004-2003) Team AU18 (2004-2003) Team BKitchener Memorial Auditorium
Oct 21 20207:45 PM-8:45 PMU15 (2006) Team AU15 (2006) Team BActiva Sportsplex - PJD
U15S1Oct 22 20206:10 PM-7:10 PMU15 (2006) Team AWaterloo Wolves GoldRIM Park (Pillers)
U15S2Oct 22 20207:20 PM-8:20 PMU15 (2006) Team BWaterloo Wolves BlackRIM Park (Pillers)
U16S1Oct 22 20207:20 PM-8:20 PMU16 (2005) Team BWaterloo Wolves BlackRec Complex
U16S2Oct 22 20208:30 PM-9:30 PMU16 (2005) Team AWaterloo Wolves GoldRec Complex
Oct 23 20208:15 PM-9:15 PMU18 Non-Body Checking Red Team B (2004-2003)U18 Non-Body Checking Blue Team B (2004-2003)Kiwanis Arena
U13S1Oct 24 202011:10 AM-12:10 PMU13 (2008) Team BWaterloo Wolves BlackRec Complex
U11S1Oct 24 202012:15 PM-1:15 PMU11 (2010) Team AWaterloo Wolves GoldSportsworld - Gay Lea Arena
U13S2Oct 24 202012:20 PM-1:20 PMU13 (2008) Team AWaterloo Wolves GoldRec Complex
U14S1Oct 24 20201:30 PM-2:30 PMU14 (2007) Team BWaterloo Wolves BlackRec Complex
U11S2Oct 24 20201:30 PM-2:30 PMU11 (2010) Team BWaterloo Wolves BlackSportsworld - Gay Lea Arena
U12S1Oct 24 20202:00 PM-3:00 PMU12 (2009) Team BWaterloo Wolves BlackSportsworld - Practice
U14S2Oct 24 20202:40 PM-3:40 PMU14 (2007) Team AWaterloo Wolves GoldRec Complex
U12S2Oct 24 20203:15 PM-4:15 PMU12 (2009) Team AWaterloo Wolves GoldSportsworld - Practice
Oct 24 20208:15 PM-9:15 PMU18 Non-Body Checking Blue Team A (2004-2003)U18 Non-Body Checking Red Team A (2004-2003)Activa Sportsplex - Alumni
U13S3Oct 25 202012:00 PM-1:00 PMU13 (2008) Team AWaterloo Wolves GoldActiva Sportsplex - PJD
U13S4Oct 25 20201:15 PM-2:15 PMU13 (2008) Team BWaterloo Wolves BlackActiva Sportsplex - PJD
U14S3Oct 25 20202:30 PM-3:30 PMU14 (2007) Team AWaterloo Wolves GoldActiva Sportsplex - PJD
U14S4Oct 25 20203:45 PM-4:45 PMU14 (2007) Team BWaterloo Wolves BlackActiva Sportsplex - PJD
U11S3Oct 25 20204:20 PM-5:20 PMU11 (2010) Team BWaterloo Wolves BlackRIM Park (Lions)
U12S3Oct 25 20205:00 PM-6:00 PMU12 (2009) Team BWaterloo Wolves BlackRec Complex
U11S4Oct 25 20205:30 PM-6:30 PMU11 (2010) Team AWaterloo Wolves GoldRIM Park (Lions)
U12S4Oct 25 20206:10 PM-7:10 PMU12 (2009) Team AWaterloo Wolves GoldRec Complex
U16S3Oct 27 20207:45 PM-8:45 PMU16 (2005) Team AWaterloo Wolves GoldActiva Sportsplex - PJD
U16S4Oct 27 20209:00 PM-10:00 PMU16 (2005) Team BWaterloo Wolves BlackActiva Sportsplex - PJD
U15S3Oct 28 20207:45 PM-8:45 PMU15 (2006) Team AWaterloo Wolves GoldActiva Sportsplex - PJD
U15S4Oct 28 20209:00 PM-10:00 PMU15 (2006) Team BWaterloo Wolves BlackActiva Sportsplex - PJD
U15S5Oct 29 20206:10 PM-7:10 PMU15 (2006) Team AWaterloo Wolves BlackRIM Park (Pillers)
U15S6Oct 29 20207:20 PM-8:20 PMU15 (2006) Team BWaterloo Wolves GoldRIM Park (Pillers)
U16S5Oct 29 20207:20 PM-8:20 PMU16 (2005) Team BWaterloo Wolves GoldRec Complex
U16S6Oct 29 20208:30 PM-9:30 PMU16 (2005) Team AWaterloo Wolves BlackRec Complex
Oct 30 20209:00 PM-10:00 PMU18 Non-Body Checking Red Team A (2004-2003)U18 Non-Body Checking Blue Team B (2004-2003)Sportsworld - Gay Lea Arena
U13S5Oct 31 202011:10 AM-12:10 PMU13 (2008) Team BWaterloo Wolves GoldRec Complex
U11S5Oct 31 202012:15 PM-1:15 PMU11 (2010) Team BWaterloo Wolves GoldSportsworld - Gay Lea Arena
U13S6Oct 31 202012:20 PM-1:20 PMU13 (2008) Team AWaterloo Wolves BlackRec Complex
U14S5Oct 31 20201:30 PM-2:30 PMU14 (2007) Team BWaterloo Wolves GoldRec Complex
U11S6Oct 31 20201:30 PM-2:30 PMU11 (2010) Team AWaterloo Wolves BlackSportsworld - Gay Lea Arena
U12S5Oct 31 20202:00 PM-3:00 PMU12 (2009) Team AWaterloo Wolves BlackSportsworld - Practice
U14S6Oct 31 20202:40 PM-3:40 PMU14 (2007) Team AWaterloo Wolves BlackRec Complex
U12S6Oct 31 20203:15 PM-4:15 PMU12 (2009) Team BWaterloo Wolves GoldSportsworld - Practice
Oct 31 20207:00 PM-8:00 PMU18 Non-Body Checking Blue Team A (2004-2003)U18 Non-Body Checking Red Team B (2004-2003)Activa Sportsplex - Alumni
U13S7Nov 01 202012:00 PM-1:00 PMU13 (2008) Team BWaterloo Wolves GoldActiva Sportsplex - PJD
U13S8Nov 01 20201:15 PM-2:15 PMU13 (2008) Team AWaterloo Wolves BlackActiva Sportsplex - PJD
U14S7Nov 01 20202:30 PM-3:30 PMU14 (2007) Team BWaterloo Wolves GoldActiva Sportsplex - PJD
U14S8Nov 01 20203:45 PM-4:45 PMU14 (2007) Team AWaterloo Wolves BlackActiva Sportsplex - PJD
U11S7Nov 01 20204:20 PM-5:20 PMU11 (2010) Team BWaterloo Wolves GoldRIM Park (Lions)
U12S7Nov 01 20205:00 PM-6:00 PMU12 (2009) Team BWaterloo Wolves GoldRec Complex
U11S8Nov 01 20205:30 PM-6:30 PMU11 (2010) Team AWaterloo Wolves BlackRIM Park (Lions)
U12S8Nov 01 20206:10 PM-7:10 PMU12 (2009) Team AWaterloo Wolves BlackRec Complex
U16S7Nov 03 20207:45 PM-8:45 PMU16 (2005) Team BWaterloo Wolves GoldActiva Sportsplex - PJD
U16S8Nov 03 20209:00 PM-10:00 PMU16 (2005) Team AWaterloo Wolves BlackActiva Sportsplex - PJD
U15S7Nov 04 20207:45 PM-8:45 PMU15 (2006) Team BWaterloo Wolves GoldActiva Sportsplex - PJD
U15S8Nov 04 20209:00 PM-10:00 PMU15 (2006) Team AWaterloo Wolves BlackActiva Sportsplex - PJD
Nov 06 20209:00 PM-10:00 PMU18 Non-Body Checking Red Team A (2004-2003)U18 Non-Body Checking Blue Team A (2004-2003)Activa Sportsplex - PJD
Nov 08 202012:00 PM-1:00 PMU13 (2008) Team AU13 (2008) Team BActiva Sportsplex - PJD
Nov 08 20201:15 PM-2:15 PMU14 (2007) Team AU14 (2007) Team BActiva Sportsplex - PJD
Nov 08 20206:15 PM-7:15 PMU18 (2004-2003) Team AU18 (2004-2003) Team BActiva Sportsplex - PJD
Nov 08 20207:45 PM-8:45 PMU18 Non-Body Checking Blue Team B (2004-2003)U18 Non-Body Checking Red Team B (2004-2003)Kinsmen Arena
Nov 10 20207:45 PM-8:45 PMU16 (2005) Team AU16 (2005) Team BActiva Sportsplex - PJD
Nov 13 20209:00 PM-10:00 PMU18 Non-Body Checking Blue Team A (2004-2003)U18 Non-Body Checking Red Team A (2004-2003)Activa Sportsplex - PJD
Nov 15 202012:00 PM-1:00 PMU13 (2008) Team BU13 (2008) Team AActiva Sportsplex - PJD
Nov 15 20201:15 PM-2:15 PMU14 (2007) Team BU14 (2007) Team AActiva Sportsplex - PJD
Nov 15 20206:30 PM-7:30 PMU18 (2004-2003) Team BU18 (2004-2003) Team AKinsmen Arena
Nov 17 20209:00 PM-10:00 PMU16 (2005) Team BU16 (2005) Team AActiva Sportsplex - PJD
Nov 20 20206:45 PM-7:45 PMU14 (2007) Team AU13 (2008) Team AActiva Sportsplex - Alumni
Nov 20 20207:45 PM-8:45 PMU15 (2006) Team AU16 (2005) Team AActiva Sportsplex - PJD
Nov 20 20208:00 PM-9:00 PMU14 (2007) Team BU13 (2008) Team BActiva Sportsplex - Alumni
Nov 20 20208:15 PM-9:15 PMU18 Non-Body Checking Red Team A (2004-2003)U18 Non-Body Checking Blue Team A (2004-2003)Kiwanis Arena
Nov 21 202012:00 PM-1:00 PMU10 (2011) Team BU11 (2010) Team BKitchener Memorial Auditorium
Nov 21 20201:15 PM-2:15 PMU10 (2011) Team AU11 (2010) Team AKitchener Memorial Auditorium
Nov 21 20202:00 PM-3:00 PMU12 (2009) Team BU11 (2010) Team ASportsworld - Practice
Nov 21 20203:15 PM-4:15 PMU12 (2009) Team AU11 (2010) Team BSportsworld - Practice
Nov 21 20205:00 PM-6:00 PMU14 (2007) Team AU15 (2006) Team AKitchener Memorial Auditorium
Nov 21 20206:15 PM-7:15 PMU14 (2007) Team BU15 (2006) Team BKitchener Memorial Auditorium
Nov 21 20209:30 PM-10:30 PMU18 Non-Body Checking Blue Team A (2004-2003)U18 Non-Body Checking Red Team B (2004-2003)Activa Sportsplex - Alumni
Nov 22 202012:00 PM-1:00 PMU13 (2008) Team AU12 (2009) Team AActiva Sportsplex - PJD
Nov 22 20201:15 PM-2:15 PMU13 (2008) Team BU12 (2009) Team BActiva Sportsplex - PJD
Nov 22 20201:15 PM-2:15 PMU11 (2010) Team AU12 (2009) Team AKitchener Memorial Auditorium
Nov 22 20201:30 PM-2:30 PMU10 (2011) Team BU10 (2011) Team AKinsmen Arena
Nov 22 20202:30 PM-3:30 PMU11 (2010) Team BU12 (2009) Team BKitchener Memorial Auditorium
Nov 22 20202:45 PM-3:45 PMU13 (2008) Team AU14 (2007) Team BSportsworld - Gay Lea Arena
Nov 22 20204:00 PM-5:00 PMU13 (2008) Team BU14 (2007) Team ASportsworld - Gay Lea Arena
Nov 22 20206:30 PM-7:30 PMU18 (2004-2003) Team AU18 (2004-2003) Team BKinsmen Arena
HideOrganization Menu
Social Networking
Follow Us On
Follow Kitchener Minor Hockey on Twitter
- and -
Visit Kitchener Minor Hockey on Facebook
Manage Subscriptions
Signup to receive email or text messages for the teams you want to follow.
Worldline Logo
Printed from kitchenerminorhockey.com on Sunday, January 17, 2021 at 1:22 AM